TekSoft CafeMatic

İnternet Cafe Yönetim Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 500$
  • Boyut 5.64 MB
  • Version 2.1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Teksoft
TekSoft CafeMatic yazılımı oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir internet cafe yönetim yazılımıdır.
TekSoft CafeMatic yazılımı oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir internet cafe yönetim yazılımıdır.

Yazılım sayesinde cafe hesaplarını kontrol altına alabilir ve cafenizde bulunan tüm bilgisayarlarınızın kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. Yazılım kesinlikle internet üzerinden zararlı yazılımları indirmez, zararlı içerik barındıran reklamları göstermez, internetten bilgi almaya veya bilgi göndermeye çalışmadığı gibi internet bağlantınızı kesinlikle kullanmaz, cafenizde bulunan bilgisayarlar ile yerel ağ üzerinden bağlantı kurar. Yazılım ile yapacağınız bütün işlemleri tam ekranda gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli bir veritabanı bulunan CafeMatic ile cafe hesaplarınızı en güvenli şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Olağan bir elektrik kesintisi sırasında kesinlikle etkilenmez ve hangi işlemi yapıyorsanız yine o işlemden devam edebilme özelliğine de sahiptir. 

TekSoft CafeMatic yazılımı sistem kaynaklarınızı tüketmeden ve yormadan Client olarak çalışan bilgisayarları server tarafından açmadığınız sürece kesinlikle çalışmaz. Bunun yanında Dünyanın en en gelişmiş online yönetim menüsüne sahip olan yazılım ağda bulunan herhangi bir bilgisayarın sesini dahi kısmanıza kadar bütün yönetim olanaklarını size sunar. 
Daha Fazla Göster
TekSoft CafeMatic indir